V souvislosti s mimořádným opatřením MZČR, které zakazuje osobní přítomnost žáků ve školách, přerušujeme od 11. března 2020 do 30. června prezenční výuku a rušíme všechny související akce (exkurze, výlety apod.). Obědy žáků budou odhlášeny. Výuka probíhá online formou.

Informace o chodu školy po 8. 6. 2020:

Vzhledem k nutnosti zajistit personálně a prostorově konání přijímacích a maturitních zkoušek (probíhají od 1. - 18. 6. 2020) a zároveň pokračovat v online výuce plánuje škola realizovat vzdělávací aktivity žáků ve třídách (formou třídnických hodin) až v týdnu od 22. 6. 2020. Rozvrh těchto aktivit bude zveřejněn v bakalářích v druhé polovině června.

Povrzení o ošetřovném pro žáky do 13 let vystavujeme elektronicky na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těšíme se na naše opětovné shledání.