Informace k objednávání obědů:
1. Platby za obědy lze provádět i v hotovosti, a to v kanceláři jídelny (pí. Bezrová) -  pozor nikoliv v kanceláři gymnázia!!!
2. Bezhotovostní platby za obědy lze provádět na stávající číslo účtu. V tomto případě je nutné uvádět ve zprávě pro příjemce celé jméno strávníka  jako variabilní číslo číslo strávníka (k dispozici u třídních učitelů). Dobíjení kreditů všech plateb na celý následující měsíc bude probíhat vždy jen v posledním provozním týdnu v měsíci, proto platby na bankovní účet musejí být připsány ve prospěch školy do tohoto termínu.
3. Noví strávníci se přihlašují v kanceláři gymnázia, kde si proti záloze 120,- Kč vyzvednou čip
4. Všichni studenti při objednávání obědů uvedou jako číslo jídelny: 10697, obědy lze objednat nejpozději do 13:30 předchozího pracovního dne
5. Třídy 2.C, 7.A, 8.A, 4.C a 4.D dochází na oběd do jídelny, ostatní třídy do stávající výdejny gymnázia.

Užitečné odkazy:

Provozní řád jídelny a výdejny

Přihláška ke stravování

Aktuální jídelní lístek