Zahájení

29. září 2021

Kdy

Každou středu od 15.00 do 16.30 (v době prázdnin příprava neprobíhá)

22. prosince se příprava nekoná z důvodu ředitelského volna

S sebou:

Pracovní sešit na příslušný předmět (nakladatelství Didaktis, Testy 2019/20
z matematiky pro žáky 5. a 7. tříd, Testy 2019/20 z českého jazyka pro žáky 5. a 7. tříd), sešit
524 (Čj), sešit 440 (M), psací potřeby, rýsovací potřeby (M), slídové desky formátu A4 (na
kopírované materiály), mohou se hodit nůžky a lepidlo.

Plán výuky

Elektronická učebna

Pro případ uzavření škol nebo nemožnosti navštěvovat kroužky z hygienických důvodů
připravujeme elektronickou učebnu, do které lze vstoupit už nyní.

Pokyny ke vstupu do elektronické učebny

Dodatečné přihlášení

Zájemci o dodatečné přihlášení se mohou informovat

Přihláška