Informace k přerušení kurzu

Velmi se omlouváme všem přihlášeným účastníkům, ale na základě nařízení hygienické stanice jsme byli nuceni kurz ve dnech 7. 10. až 29.10. přerušit. Pevně věříme, že v dalších týdnech proběhnou lekce již podle plánu. Pro aktuální informace sledujte, prosím, webové stránky gymnázia.

Objednané pracovní sešity dostanou žáci na nejbližší lekci. Pokud by měl někdo zájem o dřívější vyzvednutí, je možné si předání domluvit s výchovnou poradkyní Kamilou Veselou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Příprava na přijímací zkoušky do primy osmiletého studia

Zahájení: 30. září 2020

Kdy: každou středu od 15.00 do 16.30 (v době prázdnin příprava neprobíhá)

S sebou: pracovní sešity na matematiku a český jazyk (nakladatelství Didaktis, Testy 2019-2020 z matematiky pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ, Testy 2019-2020 z českého jazyka pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ), sešit 524 (Čj), sešit 440 (M), psací potřeby, rýsovací potřeby (M), slídové desky formátu A4 (na kopírované materiály), mohou se hodit nůžky a lepidlo.

Dotazy: Jestliže máte jakýkoli dotaz, neváhejte nás oslovit na těchto mailových adresách:

Dodatečné přihlášení: Dodatečné přihlášení je možné do doby, než bude kurz naplněn do celkového počtu 50 žáků. Případní zájemci se mohou informovat u výchovné poradkyně Kamily Veselé (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Formulář přihlášky je možné stáhnout zde:

Přihláška