Příprava na přijímací zkoušky do primy osmiletého studia

I v tomto školním roce nabízíme všem uchazečům o osmileté studium přípravu na jednotné přijímací zkoušky. Vlastní výuka je bezplatná, žáci si ale musí pořídit příslušné pracovní sešity z českého jazyka a matematiky a dále vybíráme 50 Kč jako příspěvek na kopírované materiály, které žáci budou průběžně dostávat.

Setkání budou probíhat pravidelně každou středu od 15.00 do 16.30. V těchto  hodinách se budeme střídavě věnovat matematice a českému jazyku. První lekce se uskuteční 29. září 2021. Na zahájení zveme do auly Gymnázia Rumburk žáky i jejich rodiče.

Praktické informace:

Pracovní sešity

Při přípravě využíváme pracovní sešity z nakladatelství Didaktis. Vzhledem k tomu, že nejnovější verze vydání má podle informací z nakladatelství vyjít až na jaře příštího roku, budeme stále pracovat se sešity:

Testy 2019-2020 z matematiky pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ

Testy 2019-2020 z českého jazyka pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ

V případě zájmu zajistíme zakoupení těchto pracovních sešitů, stačí pouze přinést peníze na první setkání 29. září, kde budou vybrány. Z knihkupectví máme přislíbeno, že do příští lekce potřebný počet sešitů zajistí. Momentálně máme nabídku v ceně 195 Kč za jeden sešit, za oba dva sešity 390 Kč. Pracovní sešity si můžete zakoupit také sami. Tato řada by stále měla být dostupná.

Příspěvek na kopírování

50,- Kč se bude vybírat na prvním setkání 29. září. Pokud žák začne navštěvovat kurz později, přinese peníze v den své první návštěvy kurzu.

Co dále s sebou

Sešit 524 (Čj), sešit 440 (M), psací potřeby, rýsovací potřeby (M), slídové desky formátu A4 (na kopírované materiály), mohou se hodit nůžky a lepidlo.

Přihláška

Na prvním setkání žáci odevzdají přihlášku podepsanou od rodičů. Přihláška bude k dispozici i 29. září  na zahájení, kde ji bude možné vyplnit přímo na místě. Z praktických důvodů doporučujeme přinést už vyplněnou přihlášku s sebou. Formulář je možné stáhnout zde:

Přihláška

Elektronická přihláška

Pokud je Váš zájem vážný, vyplňte prosím také předběžnou elektronickou přihlášku. Díky tomu se výrazně zrychlí administrativa na prvním setkání. Přihlášku naleznete pod tímto odkazem:

Elektronická přihláška

Dotazy

Jestliže máte jakýkoli dotaz, neváhejte nás oslovit na těchto mailových adresách: