Zeměpisně-dejepisná exkurze 2024

Tato exkurze je určená pro žáky tříd: 6.A, 2.C a 2.D

Termín: 2. 6. – 7. 6. 2024 (odjezd  2. 6. z Rumburku asi v 15.00, příjezd do Rumburku 7. 6. do 14.00)

Místo: Řevnice (na trase Praha – Beroun), objekty CK JEKA (Léto, Parma)

Cena: bude upřesněna

Ubytování: chatky s vlastním sociálním zařízením (čtyři až šest lůžek). Bližší informace na internetových stránkách cestovní kanceláře CK JEKA (http://www.jekacs.cz/)

Stravování: snídaně, obědový balíček a teplá večeře

Program: seznámení s historickými a geografickými zajímavostmi Berounska a Křivoklátska (Koněpruské jeskyně, Tetín, Beroun, Svatý Jan pod Skalou, Solvayovy lomy, Křivoklát, Zbečno, Karlštejn, lom Malá Amerika, zámek Dobříš, muzeum Karla Čapka ve Strži, Mníšek pod Brdy)

Výstup: skupinová práce – multimediální prezentace historických a geografických zajímavostí dané oblasti

Platba: záloha 2.000 Kč (zaplatit do 22. 3.), doplatek 2.500 (zaplatit do 10. 5.); platba převodem
na účet školy (č. ú. 3994000237/0100, variabilní symbol dostane každý žák na začátku ledna roku
2024) – platit v dřívějším termínu lze až od ledna 2024

Vybavení s sebou: vhodnou obuv na túry, domácí obuv, pláštěnku nebo nepromokavou bundu, pokrývku hlavy, spacák nebo povlečení, utěrku, repelent, stolní hry

Před odjezdem na exkurzi je nutné informovat pedagogický dozor o případných zdravotních problémech studenta (studentky) a o lécích, které používá.