Search

Studentský parlament

Parlament Gymnázia Rumburk: 

Předsedou Parlamentu gymnázia Rumburk je aktuálně Zdeněk Dohnal, kterému v jeho funkci pomáhá mistopředsedkyně Jana Kovářová, mediální grafička Thuy Nhi Tran a zapisovatelka Anna Kramerová. S ostatními členy tvoří tým, který hraje klíčovou roli v utváření atmosféry ve školní komunitě.

Dalšími klíčovými členy parlamentu jsou Natálie Bermanová, Petr Brož, Julie Voldřichová, Hoang Anh Vu, Kateřina Rigová, Zuzana Záhorková, Bohumil Šebestián, Tomáš Vu, Barbora Kolaříková, Lucie Pelikánová, Markéta Suková, Le Thi Trang, Veronika Musilová, Diana Servulia, Sofie Talanov, Eliška Mázlová, Antonie Landová, Barbora Herejková, Tereza Bajraj a Antonin Jonáš.

Každý z těchto členů přispívá k rozhodovacím procesům a podílí se na plánování školních akcí. Jejich angažovanost přináší do školy dynamiku a různorodost.

S ohledem na aktivity parlamentu je možné sledovat informace o školních akcích a plánech na oficiálních sociálních sítích školy nebo sociálních sítích parlamentu. Parlament také disponuje vlastním rozpočtem, který podporuje organizaci těchto akcí a zajišťuje plynulý chod studentských iniciativ.

Pro aktuální informace a plány nadcházejících akcí, navštivte instagram nebo facebook parlamentu.